Главная станица Продукция Наше видео Прайс-Лист Контакты

Посмотреть эту страницу на Русском

Стрілка спідометра давно вже перевалила за відмітку — «порожньо» а ви все ще сподіваєтеся що у баку досить бензину щоб дотягнути Вас до найближчої заправки?

І ось прогулюючись пішки до АЗС ви все ще хвалите того генія, який винайшов таке корисне пристосування як Пластикова каністра для бензину.

Пластикові каністри для бензину, виготовляється з гранул, що складаются з концентрованого барвника, і добавки стійкої до ультрафіолету. Вони змішуються з білими гранулами — «початковим матеріалом» що називається високо щільним поліетиленом і переробленої пластмаси подрібненої в грануляторі. Усі компоненти засипаються в спеціальний фрезерний верстат де вони змішуються і плавляться.

Пластикова каністра для бензину

Фотографія Пластикової каністри для бензину

 

Потім розплавлений пластик вдувається і набуває форми усередині цих прес-форм, зроблених з високоякісного алюмінію високої щільності, що називається «авіаційним алюмінієм» . В результаті формування на піскодувній машині виходить м’яка пластикова труба. Вона ріжеться і поміщається формою, після чого у форми заливається розплавлена пластмаса і так виходить Пластикова каністра.

Далі каністра витягається з форми і потрапляє на стрічку конвеєра.

Пластикова каністра для бензину

Фотографія сучасних пластикових каністр для бензину

Cпособ відливання пластикових каністр за допомогою обертання

Низкоплотный лінійний поліетилен насипається на дно форми, у форми є кришка, яка щільно закривається, після чого форма на сталеву жердину. Жердина обертається під засобом руків’я на двох осях обертання одночасно. Це дозволяє пластиковому порошку рівномірно розпридделится по внутрішньої поверхні форми.

Форма каністри поміщається в піч, де витримується при температурі в 310 градусів за Цельсієм. Поліетилен плавиться за 15 хвилин і ще 15 хвилин остигає до температури, яка дозволяє вийняти його з форми. Кришка форми знімається, і пластикова деталь витягається з форми. Тут виготовляються і інші предмети з пластмаси, наприклад кожух для механічної частини велотренажера.

Одні отвори проробляються пневматичним інструментом, інші проробляються свердлом. Тепер кожух завершений.

Нова Пластикова каністра для бензину

Процес видування пластмаси

Цей вид відливання залишає після себе багато залишків які треба видалити, їх зрізують невеликою пилою.

Потім спеціальний невеликий пневматичний дриль проробляє вентиляційні отвори в каністрі. Каністра продовжує свій шлях від верстата до верстата по конвеєру а наступний етап складання робиться роботизованими маніпуляторами. Тут додаються останні деталі на зразок зливного носика.

І після завершення встановлюється ущільнювач з гумовим прокладенням що запобігає витоку. Нарешті шийка каністри загвинчується кришкою.

Залежно від щільності форми процес відливання дозволяє робити від 30 до 120 каністр в годину. При іротаціонному методі на виготовлення однієї одиниці йде від 45 хв. до години. Готові контейнери вирушають в пакувальний цех і якщо ви досі не додумалися придбати таку корисну річ — тепер хочаб знайте як вона виготовляється.

Ромашевский Володимир Олексійович.
НПФ «Сота-Сталь»
director@gidropress.com

 

Пластиковая канистра для бензина

  

 

 

 
 
Выбран товар:
Количество: шт.
Склад новой почты:
Сформировать заказ
Отменить
Для получения КП введите:
Получить Отменить
Отменить

(на следующей странице подтвердите
что вы не робот)