Главная станица Продукция Наше видео Прайс-Лист Контакты

Чи знаєте ви, що тротуарна плитка ФЭМ(фігурні елементи мощення) — це найкрасивіший, економічно вигідніший і практичний спосіб покриття тротуарів? Якщо ви доки не упевнені в цьому, давайте вчинимо невеликий екскурс в історію.Раніше на дорогах прокладали мостові камені або брущатку. Століттями лежало це покриття, витримуючи на собі вантаж численних возів і карет. У багатьох старих містах досі можна побачити зразки брущатки, які немало побачили за своє життя.

Проте час не коштує на місці…
І ось вже вози змінюються автомобілями, а зручне взуття — туфлями на високих шпильках. За усього бажання зберегти дух романтики минулих часів абсолютно ясно, що зараз брущатка непрактична. Звичайно, натуральний камінь, красиво. Але при цьому дорого і незручно, та і минулого вже не повернути…

Свого часу на зміну історичній брущатці прийшов нещадний сірий асфальт. Такий же безликий, як і уся архітектура нової епохи.

Підведемо невеликі підсумки.

Брущатка: красиво, атмосферний, натурально.
АЛЕ: дорого, непрактично.

Асфальт: практично.
АЛЕ: сіро, понуро, дорого. А при неякісному асфальті ще і дуже незручно! Усі ці вибоїни, тріщини, нерівності. Йти або їхати по такому мощенню іноді не менше випробування, ніж по брущатці!

Прийшов час повернутися до тротуарній плитці. У чому ж її переваги перед асфальтом і брущаткою?

1. Економічність тротуарної Плитки

Виробництво тротуарної плитки набагато дешевше. Це штучні матеріали, суміш яких нічим не поступається за своїми якостями натуральному каменю або асфальту, а то і перевершує їх. Крім того, якщо площа ваших робіт невелика, і ви збираєтеся прокладати не зразково-показовий тротуар, а скромну маленьку доріжку на дачі, то вам цілком під силу зробити це самостійно, керуючись підказками на нашому сайті.

2. Краса і різноманітність тротуарної Плитки

Тротуарна плитка вражає своєю палітрою кольорів. Якими б яскравими і витіюватими не булі ваші фантазії відносно тротуару, ви легко зможете утілити їх в життя. А розміри тротуарної плитки також здатні тільки радувати, адже сморід так само вариативны, як і її колірна гамма.

3. Практичність тротуарної Плитки

Завжди приємно пересуватися по рівному мощенню, позбавленому вад і ям : нічого нікуди не встряє і не провалюється. Більше того: тротуарна плитка при якісному укладанні ще і прослужить вам не один десяток років, будучи морозо- і вологостійкою. ФЭМ також витримують величезні механічні і температурні навантаження.

4. Екологічність тротуарної Плитки

На відміну від асфальту, тротуарна плитка не виділяє в атмосферу токсичних речовин, зокрема, канцерогенних смол. При високих температурах вона не розжарюється, подібно до асфальту.

Як бачите, тротуарна плитка — це гідна сучасна альтернатива асфальту і брущатці. Будучи новим етапом в історії тротуарних покриттів, вона ввібрала в себе досвід сотень поколінь прокладывателей доріг і стала шедевром будівельної думки.

Якщо ви хочете, щоб на вашій ділянці панувало буйство фарб і по ньому було приємно ходити, тоді фэм — це те, що зможе вам допомогти. Сміливо замислюйте найхитромудріший дизайн свого екстер’єру — тепер вас ніщо не зупиняє. Будь-яка будова зможе стати по-справжньому красивим, якщо ви підберете тротуар йому до пари.

Є декілька причин, чому вам варто звернутися саме в ТОВ «Новітні Бетонні Технології» :
ми робимо тротуарну плитку вже багато років на найвищому рівні;
ми знаємо що, де і як укладати;
ми відповідаємо за результат.

Так просто? Так, адже у будівництві не потрібні зайві слова.

Детальнішу інформацію про нашу продукцію і послуги ви можете знайти в розділах нашого сайту. Зверніть увагу: ви не побачите там нічого, окрім фактів.

Вас цікавить тротуарна плитка, ціна якої не зіпсує ваш настрій? Інший не тримаємо, адже для нас дуже важлива ідеальна пропорція ціни і якості. А якщо вам вже придивилася яка-небудь тротуарна плитка, Київ — місце ваших робіт і вам не терпиться почати процес створення краси — що ж, тоді ми до ваших послуг!

Взято с сайта www.newbetteh.com.ua

Мы также изготавливаем:
Гидравлические пресса усилием 5, 10, 20, 30 и 40 тонн
Наши пресса предназначены для пакетирования макулатуры, пластиковых бутылок, различной ПЭТ тары, полиэтиленовой пленки, резины, кожи, текстиля, и прочих бытовых и промышленных отходов.


Часы Путина за 500 000 долларов

 
 
Выбран товар:
Количество: шт.
Склад новой почты:
Сформировать заказ
Отменить
Для получения КП введите:
Получить Отменить
Отменить

(на следующей странице подтвердите
что вы не робот)